PHYTOMER Marine Breeze

Detoxikační péče pro všechny typy pleti. Součástí ošetření je odlíčení, zahřívací maska pro čištění pórů, čištění pleti, úprava a barvení obočí, barvení řas, depilace horního rtu, peeling, masáž obličeje, remineralizační čistící maska, závěrečná aplikace krémů a energizujícího oxidačního séra.

Cena 690,- Kč / 60 minut

Rezervace na t. 777 188 877

Rezervace

Phytomer

Čistě přírodní a při tom vysoce účinná francouzská značka PHYTOMER, která je skutečný průkopník v oblasti mořské kosmetiky, již po 40 let objevují ty nejúčinnější mořské složky a vytvářejí kosmetické přípravky zítřka. PHYTOMER je dnes jednou z mála kosmetických společností na světě, která ovládá mořskou biotechnologii a vytváří zcela nové a přirozené přísady pomocí vyspělých metod šetrných k životnímu prostředí.

Společnost PHYTOMER dominuje především s novou generací přírodních a vysoce účinných mořských přísad šetrných k životnímu prostředí: Mořské exopolysacharidy (EPS), unikátní a nenapodobitelné přírodní cukry s revoluční kosmetickou aplikací.

Účinky

Kosmetika PHYTOMER se dokonale přizpůsobuje každému typu pleti. Redukuje jemné a hluboké vrásky pro získání vyhlazené pleti. Obsahuje high-tech aktivní komplex navržen tak, aby optimalizoval přirozené funkce kůže kmenových buněk při obnově pokožky. Zanechává pleť krásně vláčnou a hebkou, odstraňuje jedovaté látky z těla – detoxikuje, podporuje regeneraci a omlazení pro každý konstituční typ.

Fotogalerie