Vhodné pro prokrvení celého těla, urychluje metabolismus, odstraňuje vyčerpanost, redukuje otoky a celulitidu. Na celé tělo se vmasíruje peeling, klient krátce relaxuje, poté se peeling odstraní. Celé tělo se masíruje teplým olejem, masáž je ajurvedská zaměřená na energetická centra.

Cena 990,- Kč / 90 minut

Rezervace na t. 777 188 877

Rezervace

AYURDESHA

Jako vhodný doplněk jsem vybrala přírodní luxusní kosmetiku ze Srí Lanky AYURDESHU, která používá k výrobě jen ty nejlepší přírodní složky, čisté éterické oleje a rostlinné výtažky a nikdy nepřidává do svých výrobků parfémy. To proto, aby se k zákazníkům dostaly jen přímé benefity přírody v jejich nejčistší podobě. Léčivé složky z éterických olejů a extraktů jsou přímo vstřebávány kůži a čichem a tím pak pomáhají tělu obnovit svou fyzickou, duševní a duchovni rovnováhu. Můžete vyzkoušet nejlepší umění přírody – Ayurvedy. Znalosti, které byly nabývány a předávány s tisícem let zkušeností a instinktu lidské evoluce. Představuji vám nejlepší dar umění Ayurvedy. AYURDESHA je profesionální řadou produktů pro SPA & wellness.

Účinky

Dokonalé uvolnění těla a zklidnění mysli odstraňuje duševní neklid, předchází únavě způsobené rutinní prací, napomáhá znovuzískání pružnosti kloubů, šlach i vazů, uvolňuje svaly, posiluje imunitní systém a uvolňuje zatížení nervového systému. Uvolňuje nečistoty uložené hluboko v buněčných strukturách těla, vyživuje tkáně a tělo, podporuje dlouhověkost a prodlužuje život. Ájurvédská masáž napomáhá usínání, zanechává kůži krásně vláčnou a hebkou, odstraňuje jedovaté látky z těla – detoxikuje, podporuje regeneraci a omlazení pro každý konstituční typ.

Fotogalerie