Způsob a ceny dopravy - Česká republika

Dobírka - cenný balík - dodání Českou poštou na adresu kupujícího ( dodání obvykle do 1 - 3 pracovních dnů ). Kupující zboží platí při převzetí zásilky.

Drobné a lehké zboží, jehož hodnota nepřesáhne částku 400,-Kč bez poštovného, posíláme jako Doporučenou zásilku.

Platba předem na účet - dodání Českou poštou na adresu kupujícího. Kupující zboží platí předem na základě vystavení proforma faktury, která je doručena prostřednictvím e-mailu. Po připsání částky na účet prodávajícího, bude zboží odesláno ( dodání do 1 - 3 pracovních dnů po připsání na účet ).

Osobní odběr - zdarma - kupující je prostřednictvím e-mailu nebo SMS zprávy vyzván k vyzvednutí zboží v Kosmetika Maya Rooseveltova 15 (ve dvoře) , Plzeň. Nevyzvednuté objednávky budou po 3 dnech stornovány.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a těmito obchodními podmínkami a souhlasí s nimi.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva skutečně vzniká v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím.

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

Místem doručení zboží je adresa doručení uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.

Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a zaplacení.

Vyplněním registračního formuláře či objednávky v rámci internetového obchodu www.kosmetikamaya.cz kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží a to bez udání důvodu. Toto zboží může vrátit s podmínkou nepoškození, bez známek užívání, v původním obalu. Po obdržení zboží je zákazníkovi vrácena cena za zboží.

V případě nevyzvednutí objednané zásilky má prodávající nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží - souhlasem s obchodními podmínkami zákazník souhlasí s tímto ujednáním.

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo na odstoupení od smlouvy v těchto případech:

zboží není skladem nebo je vyprodáno (zákazník je ihned informován)

v případě, že nejsou vyplněny dostatečně údaje pro doručení zboží (registrační formulář)

v případech opakovaného nevyzvednutí zásilek

Reklamace

Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s Reklamačním řádem internetového obchodu www.kosmetikamaya.cz a právním řádem platným v ČR.

Reklamační řád internetového obchodu www.kosmetikamaya.cz je nedílnou součástí těchto obchodních podmínek.

Závěrečná ustanovení

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky. V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především Obchodním a Občanským zákoníkem.